Üyelik:

Evqolic.com E-ticaret sitesi''dan ürün satın almak isterseniz öncelikle ücretsiz üye olabilirsiniz.Bu sayede üyelik bilgileriniz sipariş ve diğer işlemleriniz gerçekleşmesi için sistemimiz tarafından güvenli bir şekilde saklanacaktır.

Bu bilgiler alındıktan sonra eğer geçerli bir email adresi tanımladıysanız o adrese şifreniz postalanacaktır.Daha sonra tüm işlemlerinizde bu şifreyi kullanabilir veya istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sepet:

Sitemizde yaptığınız tüm alışverişlerde sanal sepetimizi kullanabilirsiniz.Ayrıca sepetinizde çeşitli işlemleri sepet resmi gördüğünüz yerlerde tıklayarak yapabilirsiniz.Bunlar ürün ekleme,çıkarma,ürün adetini değiştirme gibi olabilir.Bu sepeti kullanmak için üye olmanız şart değildir.Bunun sebebi sepetin kullanımının herkese açık olmasıdır

Tabiki alışverişi gerçekleştirmek için üye olmanız gereklidir.Her an bu işlemleri deneyebilir,dilerseniz ücretsiz kayıt olarak olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kargo:

Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde Yurtiçi Kargo ücretlendirmesi yapılmaktadır. 100.-TL 'ye kadar olan alışverişlerde kargo ücreti alınmaktadır. Bu tutarın üzerinde ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Türkiye dışından yapılan alışverişlerde kargo bedeli alıcıya aittir ve ayrıca hesaplanacaktır.